|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Картридж для фільтру насоса типу "В" 14,5*25см Intex 29007 потрібен елемент у роботі фільтрувального насоса для каркасних та надувних басейнів. Паперовий картридж вставляється у фільтр і здійснює механічне очищення, очищаючи воду від дрібного сміття та бруду. Зазвичай одного фільтра вистачає на 2-3 тижні повноцінної фільтрації при догляді за ним у формі промивання від бруду та сміття. У середньому для підтримки чистоти води в басейні рекомендується включати фільтр на 2-3 години на день, але це тільки порада, повноцінний час роботи залежить від рівня забруднення в кожному конкретному випадку та ситуації. Надалі необхідно замінити фільтр
Переваги:
- Здійснює механічне очищення води, не дезінфікує
- У міру забруднення вимагає очищення пістолетом для промивання картриджів.
- Матеріал картриджа (змінного фільтра) – міцний фільтрувальний папір
- Середній термін служби – 2-3 тижні, враховуючи промивання
- Картридж забезпечує ефективну фільтрацію води, вловлюючи дрібні частинки та запобігаючи утворенню бактерій, завдяки його інноваційному дизайну та високоякісним матеріалам.
- Картридж для фільтра тип "В" 29007 виконаний з пластмасового каркасу та спеціального добре абсорбуючого матеріалу, що забезпечує високий ступінь очищення води.
- У теплий сезон достатньо замінювати картридж близько чотирьох разів.
Характеристики:
- Тип товару: Картридж для фільтру насоса
- Діаметр фільтра: 145 мм
- Висота: 25 см
- Призначення: водний
- Виробник: Китай
Комплектація:
- Картридж
- Заводська упаковка
Увага! Заводська упаковка та відтінок товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію щодо даного товару - телефонуйте, пишіть, запитуйте! Ми завжди з радістю готові відповісти на усі Ваші запитання.