1. Визначитись із призначенням. Чоловічі парасольки однотонні або в клітку і діаметром більше, ніж жіночі. Якщо парасолькою користуються всі члени сім'ї, можна вибрати універсальну модель. Дитячу парасольку потрібно вибирати разом із дитиною, щоб не помилитися з розміром.

2. Підібрати тип додавання. Конструкція «тростини» найнадійніша, але не зручна у перенесенні. Складні моделі мають 2 або 3 додавання в надійних конструкціях, 4 або 5 - в парасольках "про всяк випадок". Парасолька-перевертень має подвійний шар бані і закривається всередину мокрою стороною.

3. Зупинитись на механізмі складання. Ручний механізм найнадійніший, але не дуже зручний через натискання на «собачку». Напівавтомат відкривається кнопкою, а закривається механічно. Автомат має систему пружин, які дозволяють розправляти та складати парасольку натисканням кнопки.

4. З'ясувати матеріал та форму купола. Нейлон недорогий, і він «сідає». Поліестер може бути з додаванням бавовни або тефлоновим покриттям. На епонжі краплі дощу скочуються, не дозволяючи тканині намокнути. Прогумований сатин має благородний блискучий вигляд. Прозорий полівініл не закриває картину. Кулястий купол краще, ніж плоский, витримує пориви вітру.

5. Визначитись з каркасом. Алюміній найлегший, але й неміцний. Сталь прослужить довго, але ускладнює конструкцію. Склопластик міцний та легкий. Спиці мають бути у кількох місцях пришиті до тканини. Гранована форма стрижня міцніша, ніж кругла.

6. Подумати про ручку. Зручною формою буде гачок або довга кругла ручка. Пластикова ручка встановлена ​​у бюджетних моделях. Дерев'яна покрита спеціальними складами та лаком, що робить її стійкою до пошкоджень. Прогумований пластик не ковзає у мокрій руці.

Тепер ви знаєте все, щоб вибрати ідеальну парасольку. Вдалих покупок!